DJ Petr Březina oldies diskotéky
Domů oficiální web nejstaršího aktivního plzeňského diskžokeje
DJ Petr Březina - nejstarší aktivní plzeňský diskžokej

Vánoční oldies Petra Březiny

25. 12. 2015 – Společenský sál restaurace Alfa, Americká třída v Plzni

Příznivci letitých diskotékových popěvků jsou letos opět zváni do příjemného prostředí Společenského sálu restaurace Alfa na Americké třídě. Letos začneme už ve 20 hodin, protože ne všichni zůstávají až do konce. Měl jsem zrovna přestávku a viděl jsem, jak někteří návštěvníci odcházeli před půlnocí a na oko si stěžovali, že prý nejsou zvyklí „ponocovat“. :-) Hrát se bude – jako obvykle - do 2. hodiny ranní.

Je pochopitelné, že hudební náplň připravovaného vánočního večera naváže na tradici předchozích oldies diskoték. Nebude zde proto chybět jak blok rock’n’rollů, tak série největších hitů let 60., ale i éra disko soundu 70. let. Hity 80. let budou pro některé účastníky večera nejspíš příjemnou vzpomínkou na návštěvy – tehdy největší plzeňské - diskotéky Sport u zimního stadionu.

Letošní ročník ale bude přeci jen trochu jiný. Začátkem září jsem nastoupil do FN (rozhozený metabolismus) a protože jsem nevěděl, jak dlouho si v nemocnici poležím, požádal jsem kolegu Luďka Jaroše, pokud bych to nestihl, jestli by neudělal tuto akci místo mně. (Luďa měl sice nějaké výhrady – celkem pochopitelné, ale nakonec kývl). Protože jsme se takto domluvili a já jsem vše ještě stihnul (z odd. rehabilitace jsem byl propuštěný 6. 11.) beru na tuto akci kolegu Luďka Jaroše jako hosta.

Hudební nabídka mých oldies večerů je velice pestrá: od Beatles, Rolling Stones, Beach Boys, přes Boney M, Smokie, ABBU, až po českou klasiku – Olympic, Petr Novák, atd. Ve stejném stylu bude proto i letošní vánoční diskotéka. Pravda loni mě v závěru návštěvníci přemluvili a poslední půlhodinka nakonec byla – k mé radosti – sestavena z hitů oné rockové klasiky 70. a 80. let (Kiss, Status Quo, ELO, Rainbow, Bon Jovi, Twisted Sister, atd., takže uvidíme, jestli si tento závěr zopakujeme i letos).

Zavzpomínáme také na Plzeňské rockové kapely, které možná mnozí považují spíš za kytarový pop, ale některé melodie – zejména v podání Bumerangu, Katapultu, Odyssey, Turba, Extra Bandu, Pohody – v naší lokalitě skoro zlidověly.

Je nesporné, že tato ojedinělá diskotéka je svou hudební náplní určena výhradně pamětníkům – obrazně řečeno – mládeži do 30ti let nepřístupno. Nikde však není psáno, že letošní 25. prosinec nemůže být pro některé zájemce tak řka rodinnou záležitostí a „děti“ s sebou mohou vzít i svoje rodiče.

Přátelé a pamětníci, budu se na vás těšit!
25. prosince 2015 od 20:00

Zájemci o vstupenky mohou volat buď do předprodeje vstupenek: Informační centrum města Plzně, nám. Republiky 14 (vedle radnice) 387 035 415, nebo přímo do Alfy na tel. 606 822 356, případně na můj mobil: 606 88 99 77 event. 734 142 401. Vstupenky by měly být k dostání – stejně jako v loňském roce - již na začátku listopadu. Závazné objednávky vstupenek s číslem telefonu můžete posílat také na moji E-mailovou adresu: petr@djbrezina.cz nebo pomocí pomocí formuláře níže. Ozvu se vám a vstupenky přivezu. (Cena zůstává stále stejná, tedy 200 Kč za kus).

Vánoce 2015