DJ Petr Březina oldies diskotéky
Domů oficiální web nejstaršího aktivního plzeňského diskžokeje
DJ Petr Březina - nejstarší aktivní plzeňský diskžokej

Svatební diskžokej

Pokud byste se rozhodli objednat moji diskotéku na vaši svatební hostinu, pak vám rád vyjdu vstříc. Moje bohatá hudební nabídka, stejně jako dlouholeté zkušenosti v oblasti diskoték (více se dozvíte na stránkách O MNĚ) zatím vždy uspokojila jak mladší, tak i starší svatebčany.

Jsem schopen pro vás zahrát naše i zahraniční taneční hity z oblasti popu i rocku od 50. po 90. léta, stejně jako dechovku, případně moravské písničky. (Těch 50. let se nemusíte děsit, protože to jsou převážně rock’n’rolly a známé balady, které potěší pamětníky). Záleží na vašich požadavcích, stejně jako na složení svatebních hostů. Přiznávám, že s sebou nevozím žádné světelné efekty, protože mi zkušenost říká, že zejména na starší účastníky večera působí světelné paprsky spíš rušivě. Stejně tak volím i intenzitu hudby. Bývá běžné, že se na svatbě setkají příbuzní, kteří se nějaký čas neviděli a chtějí si popovídat. Proto ani v tomto případě nesmí působit moje hudba rušivě.

Je pochopitelné, že vždy respektuji přání novomanželů a včas domlouváme skladbu repertoáru pro jejich slavnostní večer. Vše se sice dá vyřešit elektronickou poštou, ale nebráním se osobnímu setkání, kde si domluvíme, jaké jsou vaše představy o hudbě v průběhu svatebního odpoledne i večera. Je samozřejmé, že prvořadá je volba melodie, která zazní během sóla pro novomanžele. V tomto případě rád poradím s výběrem a stejně rád vyjdu vstříc ženichovi, který se přimlouvá ve stylu: „Pane Březina, hlavně né valčík!“

Po sólu pro novomanžele by mělo přijít na řadu sólo pro rodiče a dále pak sólo pro svědky, případně se přidají další svatebčané. Pro každou tuto příležitost je možné domluvit extra skladbu podle vašeho přání.

Nastávajícím novomanželům vždy nabízím možnost aby si vybrali které kapely by chtěli na své posvatební veselici slyšet především, případně jaké jejich oblíbené skladby by zde měly zaznít. Zde bych jen požádal o shovívavost, případně umírněnost. Přátelé, mělo by se jednat jen o pár titulů. Tato prosbička totiž pramení z mých několika zkušeností, kdy mi svatebčané poslali mailem seznam, který byl na několika formátech A4. :-) Na vaší akci by se mělo jednat o diskotéku Petra Březiny, nikoli aby pozvaný dj pouštěl skladby z "vašeho repertoáru". :-) Děkuji za pochopení.

V každém případě se snažím domluvit tak, abych mohl mít aparaturu postavenou již před příchodem prvních svatebních hostů. Díky této skutečnosti pak pro mě není problém vám pustit hudbu zase podle vašeho výběru, jako podkres již během slavnostního oběda.

Průběh a organizaci večera nechávám výhradně na vás. Pokud se vám bude chtít tancovat, stačí říct třeba název jediné skladby nebo kapely a já vám v tomto stylu připravím celou taneční sérii. Ta se většinou skládá z půlhodinového bloku rychlých melodií a čtvrt hodinky balad. Jestliže ovšem budete rozdováděni tak, že pro vás bude půlhodinka skotačení málo, rád přidám další hity. Stejně tak budu respektovat vaši chuť pro tancování ve dvou a sérii balad také není problém prodloužit. Budou-li si chtít přečíst novomanželé svatební blahopřání od příbuzných, přátel a známých můj mikrofon je vám pro tyto účely k dispozici. Ještě bych dodat, že nepatřím k těm dj, kteří vás budou hecovat k nějakému tanci a organizovat zábavu. Respektuji skutečnost, že se na svatbě sejdou příbuzní a známí, kteří se třeba delší dobu neviděli a chtějí si popovídat. Bude tedy na vás, abyste si řekli jestli začít taneční sérii, případně že máte nějaký další plán (čtení telegramů, případně nějaké zábavné hry, které na mnohých takových akcích nechybí).

Jestliže se rozhodnete pro moji diskotéku, bylo by dobré abych znal termín vašeho svatebního dne alespoň s měsíčním předstihem. Délka samotné hudební produkce by měla být cca 6 hodin a její závěr nejpozději do 02:00. Do uvedeného času 6 hodin pochopitelně nepočítám hudební podkres před a během oběda. Finální cenu bychom domluvili při osobním jednání.