DJ Petr Březina oldies diskotéky
Domů oficiální web nejstaršího aktivního plzeňského diskžokeje
DJ Petr Březina - nejstarší aktivní plzeňský diskžokej

Firemní a narozeninové párty

Je zcela samozřejmé, že není problém objednat moji diskotéku pro vaši firemní, či narozeninovou párty. Jsem schopen pro vás zahrát naše i zahraniční taneční hity z oblasti popu i rocku od let 50. po 90. léta. Z těch uvedených 50. let rozhodně nemusíte mít žádné trauma, protože to jsou převážně rock’n’rolly a známé balady, které vždy potěší především ty účastníky večera, kteří už hodně pamatují. Aby mě někdo nechytal za slovo, pak musím ještě dodat, že skutečnou rockovou klasiku mohu nabídnout až od let 70. a 80.

Předesílám, že s sebou nevozím žádné světelné efekty. Moje zkušenost mi totiž říká, že zejména pro starší účastníky večera působí světelné paprsky spíš rušivě. Stejně tak volím i intenzitu hudby, podle vašeho přání.

V každém případě se snažím s organizátory akce domluvit vždy tak, abych mohl mít aparaturu postavenou již před příchodem prvních hostů. Nějaké stěhování aparátů a kličkování s reprobednami mezi přítomnými nedělá dobrý dojem.

Průběh a organizaci večera nechávám výhradně na vás. Pokud se vám bude chtít tancovat, stačí říct třeba název jediné skladby nebo kapely a já vám v tomto stylu připravím celou taneční sérii. Ta se většinou skládá z půlhodinového bloku rychlých melodií a čtvrt hodinky balad. Jestliže pro vás bude půlhodinka skotačení málo, rád přidám ještě další hity. Stejně tak budu respektovat vaši chuť pro tancování ve dvou a sérii balad také není problém prodloužit. Budete-li mít jinou představu o složení tanečních sérií, pochopitelně, že rád vyhovím vašemu přání.

Jestliže se rozhodnete pro moji diskotéku, bylo by dobré abych znal termín vaší akce alespoň s měsíčním předstihem. Délka samotné hudební produkce by měla být cca 6 hodin a její závěr nejpozději do 02:00. Finální cenu bychom domluvili při osobním jednání.